На Черкащині запровадять новий порядок видачі одноразової матеріальної допомоги

Новини

За інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, новий механізм у розгляді звернень громадян за одноразовою грошовою допомогою апробують на Черкащині. Аби якісно надавати всім заявникам допомогу, їх умовно ділитимуть на чотири категорії. Таку пропозицію першого заступника очільника області В’ячеслава Швеця підтримали на засіданні комісії з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам.

Ukrainian English Russian

Наразі до комісії звертаються громадяни, які потребують допомоги, різних соціальних груп та із різними складними життєвими ситуаціями, обставинами, що об’єктивно порушують їх нормальну життєдіяльність, що підтверджують відповідними документами, наголосив він. Тому актуальним є

запровадити умовний поділ звернень громадян на чотири категорії із сумами виплати. Зокрема, для I категорії звернень – 1500 грн, II категорії – 1200 грн, III категорії – 1000 грн., IV категорії – 700 грн.

До першої категорії віднести звернення учасників Великої Вітчизняної війни та інвалідів війни, у тому числі осіб, інвалідність яких пов’язана із виконанням службових обов’язків в АТО, ліквідаторів аварії на ЧАЕС категорії 1 А, онкологічних хворих, постраждалих від пожеж. До другої категорії – постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС категорії 1 Б та осіб з інвалідністю з дитинства 1 групи. До третьої категорії – осіб з інвалідністю по зору та осіб з інвалідністю з дитинства 2-3 групи, учасників АТО. До четвертої категорії – осіб з інвалідністю, внаслідок проходження служби в армії, трудового каліцтва та загального захворювання, тимчасово переміщених осіб, інших категорій громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах та підтверджують це документально.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: