На Черкащині запустили потужне виробництво гранульованих добрив

Промисловість

Компанія Grossdorf відкрила в селі Хацьки Черкаської області новий цех, на якому вироблятиме багатокомпонентні гранульовані добрива.

Ukrainian English Russian

Його будівництво тривало всього дев’ять місяців, а інвестиції в обладнання склали приблизно 30 млн грн, розповів комерційний директор компанії Сергій Рубан.

Завдяки новій виробничій лінії Grossdorf зможе щороку виробляти 30-35 тис. тонн твердих мінеральних добрив, однак у перспективі її потужності планують збільшити до 100-150 тис. тонн, пише agrotimes.net.

Особливістю нового цеху є те, що добрива на ньому вироблятимуть методом компактування, коли всі компоненти перемелюються і під високим тиском стискаються до утворення єдиної гранули. Порівняно з іншими методами компактування дозволяє оперативно змінювати склад гранул і випускати їх з будь-якою кількістю компонентів у будь-яких пропорціях.

Завдяки такій технології Grossdorf може виробляти добрива під конкретні потреби кожного аграрія, чого не робить майже ніхто з українських виробників, зауважив Сергій Рубан.

Крім новозбудованого цеху з виробництва гранульованих добрив, Grossdorf має ще цех, де виробляють рідкі. Загалом у виробничі потужності за два роки свого існування компанія вклала понад 150 млн грн, не рахуючи постійної модернізації устаткування.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: