На Черкащині зібрали кілька тисяч підписів проти здорожчання газу

Будівництво. ЖКГ

У Черкасах триває збір підписів проти підвищення ціни на газ. Цього разу спілкування із черкащанами відбувалося у мікрорайоні «Зелений». Жителі обласного центру вкотре висловилися щодо необдуманих дій влади.

Ukrainian English Russian

«Ми живемо у країні, яка сама видобуває блакитне паливо! І тому ми не повинні платити за нього настільки високу ціну, це ж просто нонсенс!» – каже черкащанин Володимир Васильович, який сьогодні одним із перших поставив свій підпис «проти».

Окрім волонтерів, підписи черкащан також збирали голова обласної організації Анатолій Нужний та очільниця Черкаської районної організації Інна Карась, пише dzvin.media.

«Це вже вдруге за останній тиждень ми спілкуємося із жителями Черкас безпосередньо на вулицях міста. Спершу був Південно-Західний район, тепер – мікрорайон «Зелений». Тут черкащани були не менш активними – самі підходили, цікавилися, ставили підписи. На цьому ми не завершуємо акцію і вже з наступного тижня відвідаємо інші мікрорайони Черкас. Бо для нас важливо, щоб люди знали і вірили, що можуть вплинути на зміни і зупинити необгрунтоване підвищення ціни на газ», – говорить Анатолій Нужний.

Зазначимо, що в усіх районах Черкащини активісти «Нашого краю» також збирають підписи. Занепокоєння це питання викликає і в жителів сіл та селищ, де ще не так давно газифікація була значною перевагою. А нині, через зростання цін, може стати непомірним тягарем.

Як відомо, згідно з аналізом проекту фінансового плану НАК «Нафтогаз України», проведеного в Міністерстві фінансів України, на українців чекає поетапне підвищення ціни на газ. За оцінками експертів, у 2018 році прогнозується зростання вартості газу для населення на рівні 18%.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: