На Черкащині з’явиться парк з комплексом ролледромів

Новини

У Балаклеївській громаді з’явиться єдиний на Черкащині парк з комплексом роллердромів. Про це інформують у Черкаському прес-клубі.

Ukrainian English Russian

Тут будуть різні роллердроми - для дітей і дорослих, а ще - фонтан, квітники та алеї, лавочки та ліхтарики. Роботи над створенням затишного місця родинного дозвілля та відпочинку у Балаклеївській громаді розпочнуться уже найближчим часом.

Балаклеївська громада, якій усього лише рік, вражає масштабами і розмаїттям планів. І це, не рахуючи таких «буденних» речей, як встановити дитячий майданчик біля клубу у Старосіллі, та облаштувати поряд сквер із ліхтариками. Голова громади Ростислав Ситнік розповідає про наміри відкрити комунальне підприємство (хоча уже сьогодні тут не лише чистять вулиці, косять траву, прибирають бур’яни, але й вивозять сміття від приватних будинків) із можливістю самим, без підрядника, асфальтувати дороги. Планують відкрити мобільний цегляний завод – облаштований на базі вантажного фургона, що зможе прибувати безпосередньо на місце будівництва і виготовляти необхідну для нього кількість цегли. Планують, після приєднання до громади ще кількох сіл, оперативно вирішити найбільш нагальні їх проблеми – такі, як критична відсутність дитячого садка у одному із сіл: для нього уже знайдено приміщення і сплановано роботи, які необхідно провести для облаштування у ньому дитсадка.

У реалістичності цих планів ніхто навіть не сумнівається. Адже, усього за рік існування громади, тут – на місці бруківки – покладено 4 дороги (передовсім - до дитсадка у приєднаному селі, щоб забезпечити комфорт для дітей і їх батьків), зроблено вуличне освітлення, у всіх селах встановлено дитячі майданчики, відкрито центр надання соціальних послуг та ЦНАП. Коли я тільки починав працювати головою села, бюджет Балаклеї складав 5 мільйонів, сьогодні бюджет громади (що об’єднала 3 села і 5600 людей) становить 46 мільйонів, 23 із яких - власні надходження громади».

На території Балаклеївської громади працює до десятка фермерських господарств, біля півтори сотні підприємців та великих підприємств. Тут знаходиться один із найбільших в Україні виробників карамелі - кондитерська фабрика «Меркурій», чиї податки також розвивають не районний центр, а Балаклеївську громаду.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: