На черкаському автозаводі продовжать вдосконалення техніки для військових

Промисловість

За результатами довготривалої робочої зустрічі представників Міністерства оборони України, волонтерів та представників заводу виробника прийнято рішення про можливість проведення ряду вдосконалень санітарних автомобілів Богдан за пропозиціями волонтерів та медиків

Ukrainian English Russian

 Окрім того, виробник проведе навчання з обслуговування та ефективної експлуатації санітарних автомобілів військовими, повідомили у прес-службі корпорації.

Військові медики зазначили, що санітарний «Богдан 2251» відповідає вимогам до військових санітарних автомобілів та оцінили технічне оснащення авто. Із цим твердженням частково згодні і волонтери, які, в свою чергу, наголошують на необхідності зміни вимог до військових санітарних автомобілів.

 На думку виробника подібні зустрічі дуже важливі, оскільки дозволяють вдосконалити продукцію що виготовляється. Представники заводу постійно здійснюють моніторинг якості продукції, аналіз звернень користувачів та незалежних експертів.

 Нагадаємо, декілька санітарних автомобілів вийшли з ладу у зв’язку з поламками паливної системи в наслідок використання неякісного пального і невідповідних витратних матеріалів при технічному обслуговуванні.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: