На черкаському автозаводі розпочали випуск нового позашляховика (фото)

Авто

Корпорація «Богдан» розпочала випуск нового спеціалізованого автомобіля БОГДАН 2351. Він призначений для перевезення особового складу Збройних Сил, транспортування невеликих вантажів і майна по всіх видах доріг та місцевості та проведення спецоперацій

 

Ukrainian English Russian

Автомобіль БОГДАН 2351 витримав відомчі випробування МО та рекомендований до проведення підконтрольної експлуатації, інформують у прес-службі корпорації.

 «В рамках ініціативної програми з підвищення обороноздатності та доукомплектування автопарку Збройних сил України, на виробничих потужностях Корпорації «Богдан» розгорнуто розробку та виробництво низки зразків військової техніки для ЗСУ та інших силових структур. І цей напрямок став для Корпорації найважливішим та стратегічним. Тепер наша лінійка військової техніки поповнилася ще одним зразком, затребуваним у Збройних силах», - повідомили виробники.

Автомобіль БОГДАН 2351 виконаний на базі шасі повнопривідного автомобіля Great Wall Winglе 5 doublecab, складається з посиленого шасі (трансмісія, ходова частина та рульове управління), дизельного двигуна з турбонаддувом моделі GW4D20, потужністю 105 кВт, екологічного класу Євро IV із навісним обладнанням та системами забезпечення, гальмівних систем (робочої та стоянкової), електрообладнання, контрольно-вимірювальних приладів.

Кузов типу фургон, складається з суцільнометалевої подвійної кабіни для розміщення п’яти осіб та вантажного відсіку з тентовою надбудовою.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: