На черкаському заводі вже виготовили 10 тисяч електропечей

Промисловість

За три місяці на черкаському заводі KTD Group випустили 10 тисяч електропечей. У серпні тут також розпочали виробництво конвекторних обігрівачів, яких до кінця року планується випустити 100 тис. одиниць

Ukrainian English Russian

- По духовках ми нарощуємо потужності і до кінця року вийдемо на більш високі показники виробництва. Цей ринок в Україні досить великий, хоч і не такий, як чайники, телевізори або холодильники – духовки це нішевий продукт, але і там є конкуренція, в першу чергу це турецька продукція, а також китайська і продукція дрібних фабрик інших країн, – зазначив керівник PR-відділу KTD Group Валерій Сорока.

У числі конкурентних переваг духовок Saturn глава PR-відділу компанії назвав, зокрема, наявність повного комплекту документів (на відміну від тієї ж китайської продукції невідомих виробників), що дуже позитивно оцінюється торговими мережами, які купують товар у компанії, пише interfax.com.ua.

Як повідомлялося, новий завод KTD Group в Черкасах має кілька виробничих майданчиків, зокрема виробництво духовок розраховане на 200 тис. од. в рік, холодильників – 300 тис. в рік, конвекторів – 100 тис. од. на рік.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: