На Городищині колишній безробітній реалізовує «солодкий» бізнес

Практика бізнесу

Для багатьох людей бджільництво – це цікаве заняття. Але існують люди, які  мріють професійно займатися цією справою.

 

Ukrainian English Russian

Нещодавно власну справу розпочав колишній безробітний, а тепер молодий підприємець, який перебував на обліку в Городищенській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості – Руслан Заляєв. Перебуваючи на обліку чоловік відвідав семінар «Як розпочати власний бізнес?», отримав профконсультацію та пройшов відповідне тестування. На індивідуальних консультаціях отримав відповіді на запитання стосовно можливості самозайнятості і зрозумів, що хоче і може започаткувати власну справу на основі багаторічного власного хобі – бджільництва.

«Бджільництвом у нашій родині займались давно, тепер цю справу продовжую я і сподіваюсь, що у бджільництві моє подальше покликання», - із захопленням розповідає Руслан Заляєв.

Запропонований на розгляд комісії з питань виплати одноразово допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності бізнес-план на тему «Розведення бджіл у господарстві», з обґрунтованими економічними показниками, свідчив про доцільність започаткування власної справи.

«Сподіваємось, що висвітлені маркетингові стратегії розробленого бізнес-плану будуть успішно втілені в життя. Виробничий план по оновленню матеріально-технічного оснащення та розширенню вже діючої пасіки в подальшому дасть заплановані результати», - відзначає директор районної філії Олександр Краснюк.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: