На Харківщині збудують біогазову станцію з переробки органічних відходів

Новини

У місті Дергачі на Харківщині побудують біогазову електростанцію, яка перероблятиме 26 тонн органічних відходів на добу.

Ukrainian English Russian

Про це повідомляє varta.kharkov.

Зазначається, що інвестиційний проєкт реалізують громади Харківської області у партнерстві з ТОВ «Німецько-Українське підприємство «Браун Індастріал Технолоджі» (НУП «БІТ»).

«Створення сучасного підприємства з переробки міських відходів за технологіями, які повністю відповідають вимогам екологічних Директив Європейського союзу та України, дозволить поліпшити екологічну ситуацію у містах та прилеглих районах, підвищити рівень економічної та енергетичної незалежності громад, забезпечити додаткові надходження в бюджети громад та створити 48 нових робочих місць”, – розповів представник німецької компанії Braun Industrial Technology (BIT GmbH) Ігор Трушенко на нараді з будівництва біогазової станції за участю голів об’єднаних територіальних громад Краснограду, Люботина, Чугуєва, Лозової.

Наголошується, що для фінансування спільного проєкту створять цільовий бюджет, який наповнюватиметься дольовими внесками учасників: обсяг інвестування з боку німецького партнера складатиме — 70%, а доля інвестування від міських громад — 30%.

Останні новини

26 січня, 2021

25 січня, 2021

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: