На Канівщині демонтують 30-тонний трансформатор

Енергоефективність

30-тонний силовий трансформатор підстанції «Магніт», що на Канівщині, демонтують. Про це повідомляють у ПАТ «Черкасиобленерго»

 

Ukrainian English Russian

12 лютого на підстанції «Магніт» вийшов з ладу один з двох трансформаторів. Через поломку спрацювала система захисту, яка відключила великогабаритне підстанційне обладнання, що запобігло техногенній аварії. Але, одночасно з тим, поставило під загрозу постачання електроенергії споживачам частини Канівського району.

Реагуючи на ситуацію, керівництво товариства оперативно вирішило замінити трансформатор іншим, що відповідає необхідним характеристикам.

Роботи по заміні обладнання проводять у три етапи.

Перший, який передбачає демонтаж несправного обладнання, вже виконаний.

В недоступних для підйомного крану місцях багатотонні агрегати працівники ПАТ «Черкасиобленерго» пересувають рейками і шпалами.

30-тонний трансформатор підняли домкратами та встановили на рейки і за допомогою спеціальних штовхачів перемістили на місце тимчасового зберігання. Далі експерти визначатимуть подальшу долю агрегату, який пропрацював майже півстоліття.

– Наша бригада – одна з небагатьох в Україні, яка вміє виконувати роботи з переміщення важких агрегатів безкрановим методом вагою до 100 тон, - пояснив начальник Черкаського цеху ремонту обладнання ПАТ «Черкасиобленерго» Ігор Калашнік.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: