На кредитування черкаських аграріїв держава виділила майже 10 мільйонів

Сільське господарство

На Черкащині в межах державної підтримки затвердили ліміт коштів на вигідне кредитування для аграріїв. Йдеться про функціонування механізму часткової компенсації підприємствам АПК відсоткової ставки за банківськими кредитами задля поліпшення фінансового стану агропідприємств та нарощування темпів виробництва конкурентоспроможної сільськогосподарської продукції у 2019 році. Фінансування для нашої області сягає 9,8 млн грн.

Ukrainian English Russian

Про це розповів начальник управління АПР Черкаської ОДА Ігор Колодка, додавши, що невдовзі відбудеться засідання обласної конкурсної комісії щодо розподілу коштів. Нині ж триває збір необхідних заяв та документів від суб’єктів господарювання АПК, пише siogodennya.org.ua.

– В області, на території якої активно розвивають аграрний сектор, така фінансова допомога господарникам є надзвичайно важливою, – говорить Ігор Леонідович. – Натепер маємо розподіл у межах бюджетної  програми «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів». Найближчим часом отримаємо результати й для решти, зокрема: «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств», «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними», «Державна підтримка галузі тваринництва», «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників».

Ігор Колодка розповідає і про фінансову підтримку агропромислового розвитку в межах обласного бюджету:

– Цього року в межах Програми підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів в області на період до 2020 року ми передбачили  більше 2 млн грн на розвиток с/г кооперативів та сімейних фермерських господарств, зокрема на закупівлю садивного матеріалу, сільськогосподарської техніки та велику рогату худобу.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: