На Київському та Канівському водосховищах пропонують заборонити рибальство

Новини

Голова Державного агентства рибного господарства України Ярослав Бєлов повідомив, що промислове рибальство на Київському та Канівському водосховищах має бути припинено через численні порушення та незадовільним станом водних біоресурсів.

 

Ukrainian English Russian

Він відзначив, що таке рішення щодо стану Київського та Канівського водосховищ запропоновано фахівцями Держрибагентства за результатами обговорень стану цих водойм впродовж останніх двох місяців. Незабаром це питання буде винесено на обговорення Науково-промислової ради при Держрибагентстві.

Серед причин тимчасової заборони промислового рибальства на Київському та Канівському водосховищах фахівці називають систематичні порушення умов промислу, несплату промисловими рибалками коштів за вилов риби та відсутність балансу між промисловим виловом водних біоресурсів та його поповненням за кошти промисловиків.

 «З метою збереження та відновлення біорізноманіття Київського та Канівського водосховищ Держрибагентство розглядає питання припинення промислового рибальства на даних водоймах із одночасним збільшенням обсягів їх зариблення», – відзначив Ярослав Бєлов.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: