На Лисянщині відремонтували ділянку дороги Звенигородка – Майданівка – Почапинці

Будівництво. ЖКГ

Роботи на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення у Лисянському районі тривають. Як інформують у Черкаській ОДА, на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О 240409 Звенигородка – Майданівка – Почапинці ліквідували вибоїни асфальтобетонного покриття площею 1042 м2.

Ukrainian English Russian

По всій протяжності автомобільної дороги (7,7 км) провели планування узбіччя та нанесено дорожню розмітку. Організували фарбування транспортного огородження. Запланували встановлення 20 дорожніх знаків на залізнично-дорожніх переїздах та 10 інформаційно-вказівних і пріоритету дорожніх знаків в межах населених пунктів, якими проходить зазначена автомобільна дорога.

При плануванні ремонтних робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг враховується комплексний підхід, не лише ліквідація ямковості, а і скошування трави на узбіччі, забезпечення належного водовідведення та послідуюче укріплення узбіччя, відзначають в обласному Департаменті будівництва.

Особлива увага приділяється безпеці дорожнього руху, зокрема організовується встановлення додаткових та заміна існуючих дорожніх знаків, нанесення горизонтальної дорожньої розмітки, та розмітки, що позначає нерегульовані пішохідні переходи, а також відновлення транспортного огородження. Вживаються заходи щодо покращення стану штучних споруд.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: