На місці історичної садиби таки збудують багатоповерхівку

Новини

Історична будівля в центрі Черкас непридатна для використання та рекомендована до знесення. На її території планують збувати багатоповерхівку.

Ukrainian English Russian

Таке рішення висновку експертизи, повідомляє “Кропива”.

Будівництво затвердили на місці нововиявленої історичної пам’ятки за адресою Байди Вишневецького, 2. Нині тут розташована садиба Вацлава Кринського, яка була збудована в 1907 році.

Право власності на нерухоме майно та дозвіл для забудови отримала компанія ПП “Надія”. Наказ про надання містобудівних умов датується 9 листопада.

Передбачається будівництво багатоповерхового житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення висотою до 30 метрів. Більша частина земельного масиву — рекреаційна зона. Допустимий відсоток забудови ділянки — 40%.

Про забудову йшлося ще з квітня цього року. Місцеві активісти та влада звернули увагу на цей проєкт. На виконавчому комітеті міської ради вирішили скасувати будівні умови наказом директора департаменту архітектури та містобудування.

Проте співвласник ПП “Надія” Андранік Казарян надав результати технічного обстеження будівлі. Згідно висновку — будівля непридатна для використання та рекомендується до знесення.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: