На міжнародну конференцію до Черкас завітають представники понад 20 країн

Новини

4-6 липня в Черкасах проходитиме 43-тя європейська конференція з транзакційного аналізу. Її планують відвідати, за попередньою інформацією, майже 350 учасників із понад 20 країну світу. Минулого року подія такого рівня відбувалася в Лондоні (Англія), дещо раніше – в Берліні (Німеччина).

Ukrainian English Russian

Про це йшлося під час зустрічі міського голови Анатолія Бондаренка з представниками організаційного комітету – президентом Української асоціації транзакційного аналізу Сергієм Мордюшенком та його колегою Оксаною Павенською. На ній разом із очільником Черкас обговорили можливість та нюанси проведення в обласному центрі такого заходу.

– Ми раді приймати в Черкасах учасників такої масштабної події, які здобуватимуть тут нові знання та досвід, – прокоментував міський голова.

На теренах України цю подію влаштовують уперше за всю історію конференції. До Черкас приїде 52 спікери з Великобританії, Італії, Франції, Німеччини, Швеції, Швейцарії, Нідерландів, Австралії, Польщі та Чехії. На учасників чекають лекції, семінари, майстер-класи. Їх проводитимуть в обласній філармонії та в одному з корпусів Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького.

 – Наша конференція завжди проходила в Європі. Для її проведення в 2019-ому шляхом жеребкування обрали Україну. Далі ж визначалися між Києвом і Черкасами. Минулого року в жовтні приїжджала спеціальна комісія, яка вивчала інфраструктуру обох міст, як результат – зупинилися саме на Черкасах, – говорить Сергій Мордюшенко. – До нас приїдуть відомі психологи, які пишуть книги й користуються великою популярністю в Європі.

За словами організаторів, це професійна конференція, утім, будь-хто охочий може зареєструватися для участі в ній тут   .