На Миколаївщині збудують найпотужнішу вітроелектростанцію у Східній Європі

Досвід регіонів

У Березанській РДА провели робочу зустріч з представниками китайської компанії TBEA International Ltd. і співробітниками ТОВ "Інститут ДніпроВНІПІенергопром"

Ukrainian English Russian

У ході зустрічі мова йшла про початок реалізації у новому році проекту будівництва Тилігульської вітрової електростанції потужністю 500 МВт в межах Березанського району, зацікавленість у якому іноземні інвестори виявили ще на початку року.

Варто зазначити, що Тилігульська ВЕС стане найбільш потужною вітровою електростанцією у Східній Європі (для порівняння: потужність у 500 МВт - це приблизна потужність одного атомного енергоблоку АЕС!), та нараховуватиме більше 100 вітроенергетичних установок, які заплановано встановити на території Анатолівської, Краснопільської та Ташинської сільських рад, йдеться у повідомленні РДА у facebook.

Для Березанщини, окрім залучення значних інвестицій в економіку району, побудова вітрової електростанції принесе позитивні зміни і у соціальну сферу, зокрема забезпечить створення нових робочих місць, адже для її побудови знадобляться близько 500 пар робочих рук, а для подальшої підтримки та обслуговування – ще 100.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: