На новий дитячий садок у Черкасах виділять майже 100 млн грн

Будівництво. ЖКГ

Виконавчий комітет прийняв рішення про виділення 20,9 млн грн на співфінансування будівництва дитячого садочка у мікрорайоні «Митниця». Дошкільний заклад має з’явитись в рамках президентської програми «Велике будівництво», також на його зведення буде виділено 79 млн грн з державного бюджету.

Ukrainian English Russian

Про це інформує заступниця міського голови у ЧМР Анастасія Чубіна.

- Зауважу, що це прекрасна можливість створити новий дошкільний заклад, - це не буде надзвичайно великим навантаженням на міський бюджет, адже сума, яка буде виділена з міської скарбниці, в порівнянні із загальною вартістю проекту, не така вже й велика. Ми повинні скористатись такою чудовою нагодою забезпечити перспективний мікрорайон належною інфраструктурою, - зазначила Чубіна.

Будівництво садочка є актуальним саме по вулиці Героїв Дніпра, адже ця частина мікрорайону в останні роки надзвичайно активно розбудовується, тут десятки новобудов, які здаються в експлуатацію, заселяються молодими сім’ями, а відповідно, кількість дітей через пару років зросте, пише provce.ck.ua.  Саме тому необхідно, щоб їм не потрібно було добиратись через пів міста до садочка, щоб це було максимально близько до їх дому. Адже це, в першу чергу, їхня безпека та спокій батьків.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: