На одну вакансію в області припадає 21 безробітний

Новини

Станом на 1 липня у базі даних обласної служби зайнятості налічувалося 1011 вакансій.

Ukrainian English Russian

Середній  розмір заробітної плати у вакансіях становив 6,4 тис. грн. Для порівняння на 1 липня 2019 року – 5,8 тис. грн.

За професійними групами, середній розмір оплати праці у вакансіях для законодавців, вищих державних службовців, керівників становив 7,8 тис. грн, для робітників з обслуговування та експлуатації устаткування і машин 7,5 тис. грн, для кваліфікованих робітників з інструментом  6,9 тис. грн, для  кваліфікованих працівників сільського господарства 6,9 тис. грн,  для професіоналів  6,8 тис. грн,  для фахівців – 6,3 тис. грн, для працівників найпростіших професій  – 5,5 тис. грн, для технічних службовців – 5,2 тис. грн, для працівників торгівлі та послуг майже 5 тис. грн.

Найвищий розмір оплати праці запропонували у вакансіях для  менеджера (управителя) з постачання 16,5 тис. грн, головного металурга 16,1 тис. грн, начальника виробництва, бетоняра по 16 тис. грн, начальник цеху, завідувача лабораторії по  15 тис. грн, машиніста тепловоза 14,7 тис. грн, майстра з ремонту устаткування 14,6 тис. грн,  головного економіста 13,8 тис. грн, командира взводу,  інспектора прикордонної служби, музиканта по 13 тис. грн.

З початку року кількість зареєстрованих безробітних становила 21,4 тис. осіб, що майже на 50%  більше, ніж минулого року. Всього за півроку послугами обласної служби зайнятості скористалося 37,7 тис. безробітних громадян, що майже на 13% більше відповідного періоду 2019 року.

За видами економічної діяльності, серед безробітних, які мали професійний досвід, майже 30%  раніше працювали у  сільському, лісовому та рибному господарстві; 17 % – в торгівлі, 15%  – у переробній промисловості.

За професійними групами, серед зареєстрованих безробітних переважають робітники з обслуговування, експлуатації устаткування та машин; працівники сфери  торгівлі та послуг, працівники найпростіших професій.

У першому півріччі на одну вакансію в середньому по області претендував 21 безробітний (минулого року – 10).

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: