На підпільному черкаському заводі вилучили пального на 5,8 млн грн

Новини

Працівники поліції ГУНП в Черкаській області за процесуального керівництва Черкаської місцевої прокуратури провели санкціонований обшук на території нафтопереробного заводу, що на даний момент не має дозвільних документів на випуск паливно-мастильних матеріалів

Ukrainian English Russian

Так, в ході досудового розслідування встановлено, що на території області здійснюється відпуск паливно-мастильних матеріалів низької якості, вироблених в кустарних умовах із використанням підроблених документів, під виглядом продукції, виробленої на сертифікованих НПЗ м. Кременчук та республіки Білорусь.

Правоохоронцями у ході проведеного обшуку встановлено, що на території перебувало понад 150 тонн сировини та 250 тонн виготовленої продукції. Загальна вартість вилученої рідини становить більше ніж 5,8 млн. грн. Крім того, виявлено та вилучено документи та речові докази, які підтверджують здійснення на постійній основі з 2017 року підприємницької діяльності заводом.

Нині проводиться комплекс заходів, спрямованих на встановлення повного кола осіб, причетних до вчинення зазначеного кримінального правопорушення, зазначають у  Черкаській місцевій прокуратурі.

 

 

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: