На ремонті міської дороги спритники привласнили 2,5 млн грн

Будівництво. ЖКГ

Прокуратурою області за наслідками досудового розслідування скеровано до суду обвинувальний акт за обвинуваченням директора одного з підрозділів Черкаської міської ради, місцевого приватного підприємця та керівника відділу однієї із експертних установ міста у розтраті чужого майна.

Ukrainian English Russian

Установлено, що директор підрозділу Черкаської міської ради за попередньою змовою із приватним підприємцем, зловживаючи своїм службовим становищем, розтратили кошти бюджету м. Черкаси на загальну суму понад 2,5 млн. грн. шляхом завищення вартості виконаних робіт під час капітального ремонту вулиць у м. Черкаси.

В подальшому, керівник відділу однієї із експертних установ м. Черкаси підготувала та видала висновок про відповідність вартості проведених робіт.

За вчинене приватному підприємцю та посадовцю міської ради загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна, експерту - штраф від 10000 тисяч до 20000 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна або без такої.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: