На ринку нерухомості домінує попит на житло економ-класу

Новини

Прагнення придбати недорогу нерухомість тепер переплітається ще й з бажанням заощадити на квадратних метрах. Коли ударними темпами зростають тарифи на комунальні послуги, утримувати великі квартири стало складніше.
Ukrainian English Russian

А тому, бажаючи знизити експлуатаційні витрати, покупці стали все частіше «обмежуватися» однокімнатними і двокімнатними квартирами. У сформованій ситуації можна сміливо припустити, що такі тенденції зберігатимуться, - пише Укроп.org.

Доходи населення залишаються вкрай низькими, тому більша частина забудовників продовжують «гнати» висотки економ класу. Протягом року будівельні компанії несуттєво, але все ж коригували ціни на квадратні метри. Ринок квартир вторинного ринку ожив першим, далі підтяглася і первинка. Причиною стали низькі доходи, невпевненість у завтрашньому дні, - тому багато хто надав перевагу синиці в руках. А ось на поточний момент найбільшим попитом на ринку користуються новобудови, введені в експлуатацію, - це насамперед відсутність ризиків недобудови на тлі можливості придбати житло в розстрочку.

Разом зі стабільністю покупці все ж почали прагнути і до певної комфортності. Пріоритетом у новобудовах стаєдобре обладнана територія будинку, розміщення дитячих майданчиків ну і звичайно ж транспортна розв'язка теж грає велику роль, підземний паркінг, упорядкована територія з озелененням і, звичайно ж, наявність поблизу фітнес-клубів і торгово-розважальних центрів.
Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: