На Тальнівщині ретельно перевіряють достовірність даних клієнтів

Новини

Перевірка достовірності даних, поданих особою, які є підставою для надання статусу безробітного та виплати допомоги по безробіттю, проводиться шляхом звірки з органами Державної податкової адміністрації України, Пенсійним Фондом України, Державним реєстратором

Ukrainian English Russian

Крім того, спеціалісти Тальнівського районного центру зайнятості перевіряють достовірності даних, зазначених у довідках про середню заробітну плату. Таким чином контролюють не тільки правильність та достовірність розрахунку середньої заробітної плати, а й відповідність підстави звільнення, що зазначена в наказі про звільнення, запису в трудовій книжці особи.

«Ми фіксуємо непоодинокі випадки виявлення недостовірності таких довідок. Основна причина цього – це неправильне застосування „Порядку про обчислення середньої заробітної плати для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням”. Але поряд з цим виявляються і факти приписок та фальсифікації. Про них ми негайно інформуємо правоохоронні органи», – повідомила порталу «Діловий регіон» в.о. директора Тальнівського районного центру зайнятості Наталі Слободян. 

Щоб запобігти таким зловживанням та порушенням, центр зайнятості проводить ретельний контроль за документами, що подають громадяни для реєстрації та отримання статусу безробітного. З безробітними особами та представниками підприємств проводяться семінари й індивідуальні консультації. Надають пам’ятку „Ваші права – Ваші обов’язки”, де громадянин під власний підпис бере на себе зобов’язання у разі приховування від центру зайнятості відомостей про працевлаштування, зайняття підприємницькою діяльністю тощо повернути незаконно отримані кошти добровільно.  

У Тальнівському центрі зайнятості наголошують: при постановці на облік кожна особа несе персональну відповідальність за надання достовірних відомостей, які впливають на призначення статусу безробітного та виплату допомоги по безробіттю, і жоден факт обману не залишиться без належної уваги.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: