На території колишньої військової частини зводять новий житловий комплекс

Будівництво. ЖКГ

Територія колишньої військової частини, що розташована в самісінькому центрі міста, вже давно навіювала смуток на жителів міста. Так було до того, поки не розпочалось будівництво сучасного житлового комплексу «Графський».

Ukrainian English Russian

На 4,5 га землі, розташованих на розі вулиць Байди Вишневецького та Надпільної, збудують житловий квартал на 13 секцій, з поверховістю до 18 поверхів. Наразі зведено першу одинадцятиповерхову секцію, яка вже восени буде здана в експлуатацію, пише vycherpno.ck.ua.

Особливістю  першої секції «Графського» є те, що будинок складається з однокімнатних та двокімнатних квартир, що на сьогодні, за оцінками експертів, є найбільш затребуваними на ринку нерухомості. Однокімнатні квартири мають квадратуру від 49 до 60 м2, двокімнатні – до 70 м2. При цьому, будинок має вільне планування, тож власники можуть легко об’єднати декілька квартир. Наразі в першій секції будинку продано більше 80 відсотків квартир.

ЖК «Графський» по праву можна вважати архітектурною родзинкою міста, адже це перший житловий комплекс, збудований в англійському стилі.

Вартість одного м2 становить 11 000 грн. При стовідсотковій оплаті діє знижка 3%.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: