На Уманщині запрацював сервісний центр європейського зразка

Новини

Днями на базі Уманського міськрайонного відділу ДРАЦС відбулося урочисте відкриття сервісного центру європейського зразка «Open Space». Це сучасний офіс відкритого простору, який надаватиме якісні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану за європейськими стандартами обслуговування.

 

Ukrainian English Russian

Основними перевагами у роботі офісу є відкритість, швидкість обслуговування та комфортність для людей. Відтепер за принципом «єдиного вікна» та «відкритого простору» можна буде отримати адміністративну послугу в максимально короткі терміни та за спрощеною системою обслуговування.

Загалом в офісі «Open Space» надаватимуть 12 ключових послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, серед яких – реєстрація народження дитини, подача документів для державної реєстрації шлюбу, зміна імені та прізвища, повторна видача документів тощо.

«У сучасних умовах найбільш затребуваними серед населення є послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. Тому вважаю, що цей офіс абсолютно нового зразка буде надзвичайно корисним для жителів Уманського району та міста Умань, і забезпечуватиме надання найпопулярніших послуг в найоптимальніший для населення спосіб», – зазначив у виступі перший заступник голови Уманської РДА Сергій Жорницький.

Відкриття сучасних офісів «Open Space» наразі проводиться по всій Україні. Уманський сервісний центр є 42 офісом такого формату, та вже другим після власне обласного центру.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: