На Вінниччині розвиватимуть «Яблуневий шлях»

Досвід регіонів

За два роки у Вінницькій області реалізують проект “яблуневого кластеру” за європейськими аналогами та за фінансової підтримки ЄС. Понад 500 тисяч євро, слава регіону як найбільшого постачальника яблук і бренд «Подільське яблуко» згодом почнуть рекламувати по-новому 

 

Ukrainian English Russian

Проект реалізовуватимуть за кошти ЄС у Барській і Северинівській об’єднаних територіальних громадах. Це 17 мільйонів гривень, які були виграні на європейському конкурсі з більш ніж 300 поданих проектів, пише vezha.vn.ua.

«Яблуневий шлях» – це проект використання регіонального бренду «Подільське яблуко» для розвитку громад, завдяки промоції як самих територій, пов’язаних із вирощуванням яблук, так і місцевої продукції з тих же яблук. Зокрема, ідеться про організацію різноманітних брендових фестивалів, створення та рекламування “яблучних” туристичних об’єктів, туристичних маршрутів тощо.

Крім того, на думку, фахівців завдяки проекту вдасться збільшити додану вартість місцевої продукції садівництва, а також розвивати домогосподарства, які займаються вирощуванням яблук.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: