На земельних торгах в області вторгували майже півмільйона гривень

Новини

Минулого місяця на електронних земельних аукціонах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Черкаській області, продано права оренди чотирьох земельних ділянок загальною площею 46,45 га, розташованих на території Тальнівського і Жашківського районів Черкаської області.

Ukrainian English Russian

Ділянки передано в користування терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. За результатами торгів до сільських рад Черкащини надійшло більше 491 тис. гривень.

Найдорожче під час торгів продано право оренди земельної ділянки площею 18 га в адмінмежах Червонокутської сільської ради Жашківського району Черкаської області. Щорічна плата за неї зросла до 66,2% від нормативної грошової оцінки землі. У грошовому еквіваленті до бюджету села за оренду цієї ділянки надходитиме 180,2 тис. грн, стартова ціна була лише 21,8 тис. грн (8% від нормативної грошової оцінки), повідомили у прес-службі Держгеокадастру.

Також 62,5% від нормативної грошової оцінки (200,3 тис. грн) сплатив інвестор за право користування земельною ділянкою площею 16,3 га в адмінмежах Лісівської сільської ради Тальнівського району Черкаської області.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: