На Жашківщині незабаром запрацює оновлений тваринницький комплекс

Новини

Відгодівельний комплекс з вирощування молодняку великої рогатої худоби в селі Соколівка Жашківського району незабаром запрацює. Торік, після придбання, його реконструкцію розпочало ТОВ «Фуд Солюшн», повідомили в управлінні агропромислового розвитку Черкаської ОДА.
Ukrainian English Russian

Комплекс, до складу якого входять 9 телятників, свинарник, низка обслуговуючих будівель та споруд, був занедбаний більше 20 років. Однак починаючи з кінця минулого року тут вже проведені роботи з реконструкції як тваринницьких приміщень, так і обслуговуючих будівель та споруд. Територію комплексу повністю огородили.

Загалом відремонтували чотири приміщення на 450 голів кожне, які незабаром приймуть близько 1000-1500 голів молодняку ВРХ, у решті 5 приміщеннях роботи тривають. Відремонтували кормоцех. Також тут планують найближчим часом придбати обладнання та техніку для обслуговування поголів’я.

В управлінні відзначають, що цей комплекс може стати для району унікальним, адже на одному виробничому майданчику в майбутньому планується утримувати найбільше молодняку ВРХ на Жашківщині – до 5 тисяч голів.

Довідково:

ТОВ «Фуд Солюшн» – один з представників холдингу OSI Food Solution, всесвітнього партнера компанії МакДональдз починаючи з 1955 року з постачання м’ясних напівфабрикатів для сандвічів по всьому світу.
Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: