На Звенигородщині розвивають зелений туризм

Медицина. Туризм

Звенигородщина – це земля, яка дала людству великого генія українського народу – Тараса Шевченка, а сьогодні захоплює своєю мальовничою місцевістю. Нині на території району діє 2 об’єкти зеленого туризму, які готові прийняти туристів

Ukrainian English Russian

Це садиби в с. Моринці «Тарасові шляхи» та «Кобзарева колиска». Як зазначають у Черкаській ОДА, перша зелена садиба на території району з’явилася ще в 2001 році.

Власниці садиб – дві рідні сестри Віра Чепурна та Лідія Шліхта – систематично співпрацюють з районним центром зайнятості і беруть участь в тематичних семінарах на теми «Як розпочати власний бізнес» та «Від бізнес-ідеї до власної справи».

Тісна співпраця власників садиб налагоджена також з місцевою владою. Сільський голова Євгеній Штанько сприяє розвитку зеленого туризму в селі та надає господарям необхідну допомогу.

Для всіх гостей господині пропонують різноманітні заняття, де коженобере справу, яка буде йому до душі. Це і екскурсії Тарасовими шляхами, кінні, піші та велопрогулянки околицями села, заняття на спортивних тренажерах, настільний теніс, вивчення Петриківського розпису з професійною майстринею. Влітку та восени збирання ягід та грибів, купання у ставках,  взимку - катання на лижах та санчатах. Для дітей функціонують ігрові майданчики та міні басейни.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: