Нардеп від Черкащини потрапив до трійки лідерів за обсягом передвиборчих витрат

Фінанси

За даними, що їх отримали аналітики громадського руху ЧЕСНО, проаналізувавши всі остаточні фінансові звіти кандидатів у нардепи, опубліковані на сайті ЦВК, третю сходинку за витратами на парламентську кампанію посів мажоритарник із Черкащини Антон Яценко.

Ukrainian English Russian

Як повідомляє "Чесно", його виборчий фонд становив 6,9 мільйона гривень. Усі ці кошти кандидат отримав від фізосіб, ставши у своїй області рекордсменом. Один голос виборця в середньому обійшовся йому у 136 грн, пише kray.ck.ua.

Яценко, на відміну від багатьох інших кандидатів, офіційно не витрачав значних коштів на телерекламу, зосередившись на організації концертів.

У період виборчої кампанії в його окрузі "за підтримки" кандидата виступали DZIDZO, Олег Винник, ALYOSHA, Оля Полякова, Тіна Кароль, гурти "Антитіла" та "НеАнгели". Більшість концертів відбувалась у межах відкриття відремонтованих за державні кошти площ, парків тощо. На влаштування концертів та інших масових заходів з виборчого рахунку кандидата витратили 5,4 мільйона гривень. Антон Яценко здобув 69% підтримки виборців округу №200.

Перше та друге місця рейтингу посіли Олександр Третьяков та Володимир Карплюк, які не пройшли в Раду.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: