Наступного року залізничники зроблять безпечнішими 17 черкаських переїздів

Транспорт і зв'язок

Робота працівників залізничних переїздів є не тільки відповідальною, але іноді навіть небезпечною через погрози від водіїв або перехожих, які не розуміють принцип роботи переїзної автоматики.

 

Ukrainian English Russian

Через неприємні випадки, в які потрапляють залізничники, керівництво регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» прийняло рішення розробити заходи для істотного покращення ситуації із безпекою чергових по залізничних переїздах. Таким чином, у наступному році колійники Одеської магістралі встановлять захисні огородження на 56 залізничних переїздах з черговим працівником.

 Найбільшу кількість огороджень буде встановлено на переїздах в Одеській (18), Черкаській (17) та у Миколаївській областях (7). У Херсонській та Кіровоградській областях облаштують по шість залізничних переїздів, та ще на двох у Київській області встановлять такі огородження.

 Тобто триває планомірна робота зі створення безпечних умов праці для чергових по залізничних переїздах по всій території обслуговування філії, зазначають у прес-центрі регіональної філії «Одеська залізниця».

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: