Найбільше вакансій черкащанам пропонують підприємства переробної промисловості

Новини

Протягом січня-лютого 2019 року роботодавці Черкаської області проінформували обласну службу зайнятості про наявність 5747 вакансій, що на 14,5% більше, ніж у січні-лютому 2018 року.

Ukrainian English Russian

За видами економічної діяльності: 21% вакансій пропонується на підприємствах та установах переробної промисловості,18,2% – у сільському господарстві, 15,2% – в оптовій та роздрібній торгівлі, по 7% – в освіті та транспорті.

За професійними групами: найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації устаткування, на працівників сфери торгівлі та послуг, на представників найпростіших професій, на кваліфікованих робітників з інструментом

У розрізі професій найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування та експлуатації обладнання, водіїв автотранспортних засобів, трактористів, токарів, водіїв навантажувачів, операторів заправних станцій, кваліфікованих робітників тощо. Також затребувані працівники сфери послуг (продавці, кухарі, охоронники, офіціанти, бармени, молодші медичні сестри, перукарі тощо). У сільськогосподарському секторі – трактористи, птахівники, робітники з обслуговування сільськогосподарського виробництва, птахівники.

Залишається високим попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи – бухгалтерів, лікарів, вчителів, економістів, а також менеджерів. Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники, прибиральники, вантажники, двірники та укладальники-пакувальники.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: