Найбільше вакансій пропонують у агросфері та переробній промисловості

Новини

Із початку 2019 року роботодавці Черкаської області поінформували обласну службу зайнятості про наявність 26 712 вакансій.

Ukrainian English Russian

За видами економічної діяльності: 33,8% вакансій пропонують у сільському господарстві, 18,9% – на підприємствах та установах переробної промисловості, 12,7% – в оптовій та роздрібній торгівлі.

За професійними групами: найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників із обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного устаткування та машин, на представників найпростіших професій, сфери торгівлі та послуг.

У розрізі професій найбільший попит роботодавців спостерігається серед водіїв автотранспортних засобів, трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва, трактористів, дорожніх робітників, водіїв  навантажувача, робітників з обслуговування та експлуатації обладнання, токарів, операторів лінії у виробництві харчової продукції, серед кваліфікованих робітників із інструментом – на слюсарів-ремонтників, швачок,  електрогазозварників,  бетонярів, робітників із комплексного обслуговування будинків, мулярів, оброблювачів птиці, малярів, електромонтерів тощо.

Також затребувані працівники сфери торгівлі та послуг (продавці продовольчих та непродовольчих товарів, продавці-консультанти, кухарі, охоронники, офіціанти, бармени, молодші медичні сестри, помічники вихователя, перукарі тощо).

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: