Найбільше зростання виробничих показників відбулося у деревообробній галузі

Промисловість

За підсумками січня-жовтня 2018 року індекс промислової продукції в області порівняно з січнем–жовтнем 2017 р. становив 100,8%, повідомляє Головне управління статистики у Черкаській області.

 

Ukrainian English Russian

Зростання виробництва відбулося серед таких видів промислової діяльності як виготовлення виробів з деревини, виробництво паперу та поліграфічна діяльність у 1,7 раза, у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції – на 14,3%, в металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 5,1%, постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 4,9%, в текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 1,9%.

Водночас спостерігався спад виробництва на підприємствах машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання на 14,6%, добувної промисловості і розроблення кар’єрів – на 6,8%, виробництва основних фармацевтичних продуктів та фармацевтичних препаратів – на 6,7%, виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 6,4%, виробництва харчових продуктів, напоїв – на 3,2%.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: