Найбільшими зарплатними боржниками є СУБ «Митниця» та «Азот»

Фінанси

З 2 квітня в Україні стартувала анонсована Мін’юстом кампанія з примусового стягнення заборгованості з виплати заробітної плати. За документами, які знаходяться сьогодні на виконанні в Державній виконавчій службі у Черкаській області, підприємства заборгували своїм працівникам 2,8 млн грн

Ukrainian English Russian

Борги мають 17 підприємств області. Найбільше заборгувало КП СУБ «Митниця», яке припинило свою діяльність відповідно до рішення міської ради від 11 жовтня 2017 року і повинно сплатити за виконавчими провадженнями майже мільйон гривень, та ПАТ «АЗОТ», борг якого перед своїми працівниками становить на сьогодні 723,5 тис грн.

"Виконавчі провадження з виплати аліментів та зарплат мають найвищий ступінь соціальної вразливості, адже за ними – долі тисяч людей. Тому стягнення виплат за цими категоріями виконавчих документів Мін’юст поставив у пріоритет. Стартом стала робота зі стягнення аліментів, підкріплена прийняттям закону про посилення відповідальності боржників, а з 1 квітня паралельно посилено увагу і до виплат заборгованості із зарплат, – наголосив начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк.

При управлінні юстиції нині створено регіональний штаб, який контролює роботу ДВС та взаємодіятиме з Державною фіскальною службою, поліцією, підприємствами-боржниками, тимчасовими комісіями з питань погашення заборгованості тощо.

Слід зазначити, що з початку року вже вдалося скоротити заборгованість на 2,3 мільйона, інформують у прес-службі Головного територіального управління юстиції у Черкаській області.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: