Найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників

Новини

Протягом січня-серпня 2018 року роботодавці Черкаської області  проінформували центри зайнятості та філії ОЦЗ про наявність понад 29,1 тис. вакансій, що на 5,2% більше, ніж у січні-серпні  2017 року.

Ukrainian English Russian

За видами економічної діяльності:  33,9%  вакансій пропонується у сільському господарстві,  17,7% - на підприємствах та установах переробної промисловості,  14,4% - в оптовій та роздрібній торгівлі,  6% - у державному управлінні й обороні,    5% - в освіті.

За професійними групами: найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації устаткування, на кваліфікованих робітників з інструментом, на представників найпростіших професій та на працівників сфери торгівлі та послуг.

У розрізі професій найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників – це слюсарі-ремонтники, електрогазозварники, швачки, електромонтери,  водії, токарі тощо.

Також затребувані працівники сфери послуг (продавці, кухарі, охоронники, офіціанти, бармени, молодші медичні сестри, перукарі тощо).

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: