Найнижчою в області залишається зарплата поштарів та кур’єрів

Фінанси

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у листопаді 2018р. становила 7759 грн. Це склало 99,2% порівняно з жовтнем 2018 р. та 121,5% порівняно з листопадом 2017 р.

Ukrainian English Russian

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці належали професійна, наукова та технічна діяльність, фінансова та страхова діяльність, державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування, а серед промислових видів діяльності – виробництво хімічних речовин і хімічної продукції, виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів, виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,3–2,2 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в установах поштової та кур’єрської діяльності, виробництві електричного устаткування, діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг і не перевищував 59% від середнього рівня по економіці, повідомляє головне управління статистики у Черкаській області.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: