Неприбуткові комунальні підприємства Черкас ліквідують

Новини

У Черкасах працюють 20 комунальних підприємств. Більшість з них — збиткові. Проте, якщо для деяких з них можна знайти виправдання їхній збитковості, то інші треба ліквідовувати. Такі наміри влади підтвердив на засіданні виконкому міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, передає УНН-Центр.
Ukrainian English Russian

Наприклад, за інформацією директора департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Ірини Удод, у підпорядкуванні департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради перебувають КП “Спорткомплекс “Будівельник”, “Центральний стадіон”, “Дирекція парків”, “Кінотеатр “Україна”, “Зоопарк”. Пропозиції щодо ліквідації цих підприємств відсутні.

КП “Черкасиводоканал”, “Черкаситеплокомуненерго” підпорядковані департаменту ЖКК. Вони також збиткові, але це пояснюється наявністю валютного кредиту, який цим підприємствам доводиться сплачувати. Збиткове протягом багатьох років і КП"Черкасиелектротранс" через те, що держава вчасно не відшкодовує йому витрати на пільговий проїзд. Так само є об’єктивні причини й у КП “Міськсвітло”.

“Є пропозиції ліквідувати КП „Земля“, „Інститут розвитку міста“ або їх об’єднання. Також я хотів би реформувати „Міськсвітло“ і „ЧЕЛУАШ“. Деякі КП треба об’єднати, наприклад, КП „Екологія“ приєднати до „Черкаської служби чистоти“. Це зменшить навантаження на міський бюджет”, — говорить Анатолій Бондаренко.

Деякі КП (як “Дирекція парків”), хоч і традиційно збиткові, ліквідовані не будуть, оскільки виконують соціальну функцію і просто не можуть приносити прибуток.
Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: