ПОРТАЛ
11 вересня 2016, 09:07

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

Посадовці Черкаської РДА незаконно передали у власність прибережної землі на 3 млн. грн.

Прокуратурою Черкаської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконної передачі у приватну власність земель прибережної захисної смуги р. Дніпро. Досудове розслідування у вказаному провадженні здійснюється СУ Головного управління Національної поліції в Черкаській області за матеріалами управління СБУ в Черкаській області.

Посадовці Черкаської РДА незаконно передали у власність прибережної землі на 3 млн. грн.

Слідством установлено, що у 2014 році розпорядженням Черкаської райдержадміністрації десятьом громадянам незаконно передано у власність для дачного будівництва земельні ділянки загальною площею 0,6 га, розташовані в межах прибережної захисної смуги Кременчуцького водосховища, неподалік «Долини Троянд», м. Черкаси, внаслідок чого державі спричинено збитки у розмірі близько 3 мільйонів гривень.

Наразі прокуратурою області колишньому заступнику голови Черкаської РДА, двом посадовим особам відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури РДА, а також двом посадовцям управління Держземагентства у Черкаському районі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення - зловживанні владою та службовим становищем.

Завдяки вжитим прокуратурою області заходам представницького характеру, земельні ділянки повернуто у державну власність.

На цей час досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, вирішується питання про обрання підозрюваним забіжного заходу та відсторонення останніх від посад.

Довідково:

Санкцією ч. 2 ст. 364 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3 років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та зі спеціальною конфіскацією.