ПОРТАЛ
10 жовтня 2016, 13:26

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

Черкащанин створив унікальну програму, яка допомагає вберегти дітей від Інтернет-залежності

Мобільний додаток обмежує час використання дитиною мобільних телефонів та планшетів – та відвідування нею небажаних сайтів. Програма, аналогів якій немає в Україні, уже здобула популярність батьків у різних куточках світу.

Черкащанин створив унікальну програму, яка допомагає вберегти дітей від Інтернет-залежності

- Система Батьківського контролю Kidslox дозволяє обмежувати час, який дитина проводить за планшетом або мобільним телефоном, та блокувати їй доступ до шкідливих Інтернет-сайтів, - розповідає засновник черкаської громадської ініціативи «Нові люди» та однієї з найбільших ІТ-компаній «eKreative» Віктор Євпак. - Програма встановлюється на телефон когось із батьків - і планшет або мобільний дитини – і батьки таким чином можуть контролювати пристрій, яким користується дитина. Він може вмикатися лише у певні години, або ж працювати лише визначений час, а також – не давати доступ до деяких Інтернет-сайтів. Це відкриває можливість батькам вберегти дитину від Інтернет-залежності, не травмуючи її заборонами.

Щодня Системою Батьківського контролю Kidslox цікавиться та встановлює до 300 батьків із різних країн світу (вона передбачає можливість використання у 8 мовних варіантах). А малазійська телекомунікаційна компанія масово поширює її серед своїх користувачів.

Сьогодні розробник працює над розширенням функцій корисної програми - наприклад, варіанту поділу лімітованого часу на кілька часових проміжків, тощо.

За словами Віктора Євпака, найголовнішим у житті для нього завжди залишалась родина – тож і програму він створив передовсім із думкою про власних дітей.

- У моєму дитинстві комп’ютерів не було - був старий телевізор - і мої батьки, до речі, так само дбали про те, аби я не проводив перед ним забагато часу. Саме тому моє дитинство було дійсно багатим на друзів, ігри, пригоди. Сьогодні ж, за статистикою, від 6 до 9 годин діти проводять на Інтернет-сайтах або за мобільними іграми, - констатує Віктор Євпак. - А мені б хотілося, аби мої діти - Ліза (їй 4) і Микола (йому скоро 7) - більше часу проводили не перед екраном, а на свіжому повітрі, шукали не віртуальних друзів, а спілкувалися з нами та своїми однолітками.