ПОРТАЛ
22 грудня 2016, 14:53

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

Майбутнім енергетикам розповіли про тонкощі професії та її затребуваність (фото)

День відкритих дверей уже вдруге зібрав у Черкаському політехнічному технікумі майбутніх абітурієнтів, школярів та їх батьків. - Цього разу приурочили його до Дня енергетика, презентувавши відвідувачам електротехнічне відділення, - розповів директор навчального закладу Дмитро Галат.

Майбутнім енергетикам розповіли про тонкощі професії та її затребуваність (фото)

Відвідали захід не лише мешканці обласного центру. Були також представники Черкаського району, Золотоноші, Драбова та Корсунь-Шевченківського.

За словами Дмитра Галата, електротехнічне відділення у технікумі найбільше. Тут навчають студентів за двома спеціальностями: «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок у агропромисловому комплексі» та «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд». З року в рік вони користуються популярністю серед вступників. І не останньою причиною цьому є висока затребуваність у роботодавців, констатують викладачі.

Аби довести це запросили і почесних гостей – представників енергопостачальних та провідних потужних підприємств регіону, зокрема, представників їх енергетичних служб. На багатьох з них успішно реалізували себе та результативно працюють колишні випускники навчального закладу.

Йдеться, у першу чергу, про стратегічно важливі підприємства, що забезпечують життєдіяльність міста – «Черкасиобленерго», Черкаську ТЕЦ, «Черкаситеплокомуненерго», «Черкасиводоканал». Також були представники «Азоту», «Черкасиелеватормашу» та інших добре відомих не лише на теренах області, а й за межами регіону виробників.

Для відвідувачів підготували не лише пізнавально-екскурсійну, а й святкову концертну програму. Розважали гостей власними номерами художньої самодіяльності та сценками з професійного життя.

Головне ж продемонстрували майбутнім студентам особливості навчального процесу та професійної підготовки, ознайомили з повсякденним життям технікуму. Також розповіли про переваги фаху і поділилися порадами щодо підготовки до вступу в навчальний заклад. Тож за словами відвідувачів захід був не лише цікавим, а ще й дуже корисним та пізнавальним.


директор ПП «Венд»
Олександр Романенко
заступник генерального директора ТОВ АПК «Маїс»
Олександр Самойленко
директор Черкаської спілки продовольчих маркетів
Руслан Петрик
підприємець, ТМ «Сміляночка»
Вадим Слободяник
комерційний директор ТОВ «Красногірський олійний завод»
Олег Завадський