ПОРТАЛ
13 квітня 2017, 12:41

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

Як ефективно діяти на міжнародних ринках, розкажуть у Черкаській ТПП

Практикум «Сучасні безпечні технології виходу українських компаній на світові ринки»» відбудеться 20 квітня в Черкаській ТПП. Широку практичну програму для черкаських підприємців підготував провідний експерт міжнародного рівня Юрій Когут. Цей практикум буде цікавий передусім субєктам зовнішньоекономічної діяльності та тим, хто планує працювати на закордонних ринках.

<b>Як ефективно діяти на міжнародних ринках, розкажуть у Черкаській ТПП</b>

Сучасні безпечні технології виходу українських компаній на міжнародні ринки презентують учасникам заходу. Тематика зустрічі дуже широка – від дослідження зарубіжних ринків та визначення їхньої доступності для українських компаній до відмінностей сертифікації і стандартизації продукції та врегулювання конфліктних ситуацій із партнерами. Буде розглянуто також особливості ринків збуту продукції та надання послуг (виконання робіт) у Європі та інших регіонах світу та презентовано сучасні технологічні засоби, методи й інструменти конкурентної розвідки.

«Питання безпеки ведення бізнесу зараз є надзвичайно актуальними. В ТПП все частіше звертаються підприємці за допомогою у випадках шахрайства чи недобросовісного партнерства. Тому в таких умовах краще діяти на випередження і проаналізувати заздалегідь можливі загрози та бар’єри», – відзначив президент Черкаської ТПП Сергій Першин.

Практикум проводитиме досвідчений експерт Юрій Когут - керівник консалтингової компанії «Сідкон» м.Київ, який має потужний практичний досвід у сфері безпеки ведення бізнесу.

Участь у заході для підприємців Черкащини безкоштовна. Реєстрація - обов'язкова.

Контакт: Сергій Анатолійович Корнієнко, перший віце-президент Черкаської ТПП, тел.: 0472 54 17 23, моб.: 067 636 48 28.


директор ПП «Венд»
Олександр Романенко
заступник генерального директора ТОВ АПК «Маїс»
Олександр Самойленко
директор Черкаської спілки продовольчих маркетів
Руслан Петрик
підприємець, ТМ «Сміляночка»
Вадим Слободяник
комерційний директор ТОВ «Красногірський олійний завод»
Олег Завадський