Незабаром у Черкасах з'являться нові велодоріжки та велосмуги

Будівництво. ЖКГ

Про це розповів начальник відділу  реклами та дизайну міського середовища департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради Андрій Поліщук. Він також зауважив, що в Черкасах дуже зручно створювати велодоріжки, оскільки квартали рівні, а вулиці широкі.

Ukrainian English Russian

- Зокрема вулиці Ільїна та Благовісна достатньо широкі й ми навіть за рахунок бюджетного нанесення спеціальної розмітки будемо використовувати велосмуги на дорогах загального користування. Стосовно нашого департаменту архітектури, то наступного року плануємо зробити там велосмугу, а на вулиці 30 років Перемоги треба відокремлювати велодоріжку, бо настільки щільний потік автомобілів, що велосипедистам буде небезпечно, - додав Поліщук.

Також він зауважив, що дуже зручною для велосипедистів згодом може стати вулиця Гоголя. Там потік автомобілів не такий інтенсивний, тому  планується зробити велосмугу, або велодоріжку, вже наступного року, пише provce.ck.ua.

За словами чиновника, велосипед черкащани в основному використовують не просто заради прогулянки, а їдуть на базар із клунками чи з інструментами на роботу.

- Одна велодоріжка у нас є по вулиці Героїв Дніпра, хотілося б її продовжити до паркової зони. Проте наші будівельники, доріг давно не будували, а тут велодоріжки треба. Я свого часу покритикував цю доріжку і вони хоча б бордюри прибрали. Напевно, коли підрядник сам проїде щойно побудованою доріжкою, то зрозуміє, що і як потрібно доробити, - сказав Андрій Поліщук.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: