Незаконний продаж пального виявили у Черкасах

Новини

Податкова міліція Черкаської області вилучила близько 20 тисяч літрів паливно-мастильних матеріалів на АГЗП,  які функціонували без дозвільних документів.

 

Ukrainian English Russian

В рамках проведення операції «Акциз-2018» працівниками податкової міліції спільно з працівниками управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Черкаській  області встановлено, що на території міста Черкаси посадові особи одного з підприємств на власних автомобільних газозаправних пунктах здійснюють зберігання та реалізацію паливно-мастильних матеріалів без необхідних дозвільних документів на даний вид підприємницької діяльності.

За результатами проведеного огляду вилучено близько 20 тисяч  літрів паливно-мастильних матеріалів (скрапленого газу) та обладнання, що використовувалось у незаконній діяльності. Загальна вартість вилученого майна складає 1 млн. 25 тис. гривень

За порушення порядку провадження господарської діяльності до організаторів нелегальної АЗС передбачено застосування адміністративних санкцій.

Триває подальша перевірка.

 

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: