Нові «Богдани» покращили укомплектованість військових медичних підрозділів

Промисловість

Під час прямої телефонної лінії, яка відбулася в редакції газети Міністерства оборони України «Народна армія», представники Головного військово-медичного управління (ГВМУ) розповіли про стан медичного забезпечення в районі проведення ООС, реформування медичної складової у життєдіяльності військ та інші аспекти забезпечення та збереження життя і здоров’я військовослужбовців Збройних Сил України.

Ukrainian English Russian

Старший офіцер ГВМУ майор Володимир Осіпов прокоментував стан забезпечення медичних підрозділів засобами медичної евакуації, медичним майном та медичною технікою.

 «Протягом перших років бойових дій на Сході України санітарно-евакуаційна техніка надходила у військо переважно за рахунок чергових хвиль часткових мобілізацій транспортних засобів з підприємств та гуманітарної допомоги. У 2015–2016 роках було поставлено до Збройних Сил медичну техніку типу «САКСОН», БММ-4С, BURTEK, що значно підвищило наші потужності та відсоток укомплектованості» - зазначив В.Осипов.

 Старший офіцер ГВМУ також уточнив, що 2017 року закуплено близько 100 одиниць санітарних автомобілів «Богдан-2251». Загалом це збільшило вказаний показник укомплектованості санітарно-евакуаційною технікою з 55 до 76%. До кінця поточного року планується доукомплектувати санітарні роти та підрозділи ЗСУ ще великою партією автомобілів. Разом з тим, ситуацію з укомплектованістю технікою покращує і дообладнання базових зразків ОВТ.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: