Низка черкаських ОСББ не має актів готовності до опалювального сезону

Будівництво. ЖКГ

У Черкасах більше сотні об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) досі не підписали акти готовності до початку опалювального сезону. Без цього документу їхні будівлі не зможуть підключити до тепла.

Ukrainian English Russian

Про це під час наради повідомив директор комунального підприємства «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась.

– Ми йдемо в зиму й маємо бути максимально готовими до цього, – прокоментував він. – 58 будинків, опалення яким підключає наше підприємство, не надали актів готовності, 43 із них – ОСББ. Ще 10 тих, які утримує Придніпровська СУБ і 5 – Соснівська. Це помешкання за адресами: вул В’ячеслава Чорновола, 52, Криваліївська, 69, 71, Надпільна, 334, Нарбутівська, 95/1, 101, Новопречистенська, 31/1, Шевченка, 396/29, 30-річчя Перемоги 34,38, 40, 42, 44. Усім, хто до нас звертався, ми з гарантійними листами, із зауваженнями, але підписували.

За його словами, будинки, які досі не підписали акти готовності будівлі до опалювального сезону, можуть лишиться без тепла або не вчасно отримати його. Він закликає вжити всіх необхідних заходів, аби цього не відбулося.

Як зауважила заступник міського голови Людмила Бордунос, відповідальність за можливу відсутність тепла в таких ОСББ лежить, передовсім, на головах правлінь.

З переліком ОСББ, які досі не надали теплопостачальним підприємствам акти готовності (станом на 1 жовтня 2018) можна ознайомитися тут.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: