Очільниця золотоніського підприємства стала “Жінкою України 2019”

Новини

Ірина Варагаш,  президент компанії Econia Ukraine, засновниця торгових марок «Малятко» і «Аквуля», мама двох дітей, отримала чергову нагороду. За версією журналу “Единственная” Ірину Юріївну нагороджено відзнакою “Жінка України 2019”.

Ukrainian English Russian

Про це інформує сайт міста Золотоноша.

Компанія «Еконія» створена в 2007 році на базі реорганізації відомої компанії «Аква-Еко» –  лідера у виробництві мінеральної і питної води.

Продукція компанії «Еконія» розливається на потужному виробничому комплексі в місті Золотоноша. Цей регіон обрано, тому що має вагомі переваги: по-перше, наявність джерела з унікальним хімічним складом необхідним для виробництва дитячої води, по-друге, безпечна екологія Черкаської області ідеальна для виробництва дитячих продуктів, по-третє, вигідне географічне розташування забезпечує лояльну поставку продукції у всі регіони України та знижує витрати, що дозволяє витримувати конкурентну ціну на продукцію.

Сьогодні завод по виробництву мінеральної води та дитячого харчування – візитна картка Черкаської області, гармонійний, ефективний симбіоз високотехнологічного, сертифікованого обладнання, повної автоматизації процесу, ультрасучасних інновацій і продукції світової якості.

Висококваліфікований персонал заводу дбає про бездоганну якість продукції, здійснює постійний контроль на всіх етапах технологічного процесу та активно впроваджує сучасну систему організації виробництва ISO 22000 (система HACCP).

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: