Оголошено конкурс із призначення управителя для черкаських гуртожитків

Новини

Оголошено конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку за рішенням виконавчого комітету від 30.07.2019 №838 «Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків міста Черкаси».

Ukrainian English Russian

Ідеться про будинок по вул. Небесної Сотні, 31 та гуртожитки за адресами: вул. В. Чорновола, 245/1, вул. Ханенка, 2, 4 та вул. Хоменка, 12.

Посадові особи організатора конкурсу, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками – Вербівський Петро Павлович – начальник житлово-експлуатаційного відділу управління житлово-комунального господарства департаменту житлово-комунального комплексу (тел. 0472-33-29-87).

Як зазначає provce.ck.ua, мешканці чотирьох черкаських гуртожитків по вулиці Ханенка, 2 та 4, Хоменка, 12 та В’ячеслава Чорновола, 245/ 1 вже незабаром можуть залишитися без теплопостачання та електроенергії. Справа в тому, що підприємство «Житлобудсервіс», яке раніше обслуговувало гуртожитки, заборгувало 1 млн 670 тис. грн перед КП «Черкаситеплокомуненерго» та 1 млн 137 тис. грн за електроенергію.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: