Оголосили 100-мільйонний тендер на завершення ремонту драмтеатру

Новини

Черкаська ОДА оголосила тендер на проведення другої черги реконструкції драматичного театру. Очікувана вартість робіт – 106,4 мільйона гривень. У адміністрації запевняють, що вартість робіт буде меншою і відповідатиме сумі, що передбачена ДФРР.

Ukrainian English Russian

Замовником робіт виступає департамент будівництва облдержадміністрації.

Згідно з інформацією із порталу Dozorro, роботи мають бути завершені до кінця 2021 року. Технічне завдання передбачає облаштування сцени: пожежна сигналізація, системи освітлення, звукофіксації та механообладнання, також будуть облаштовані двері, сходи на сцену, підвісні стелі, освітлення, закуплені меблі, озеленена прилегла територія тощо, пише 18000.com.ua.

– Буде коригування проекту під те фінансування, яке є. ДФРР затвердив на театр 55 мільйонів на два роки. Ми оголосили тендер на підставі документації, яка була, але вартість буде зменшена за рахунок економії: зокрема, зменшення кількості обладнання. За ці гроші ми зробимо все необхідне і достатньо для запуску театру, – пояснив профільний заступник голови Черкаської ОДА Дмитро Ляшов.

Нагадаємо, 6 травня, комісія Державного фонду регіонального розвитку підтримала черкаські проекти будівництва на загальну суму 111 мільйонів гривень, в тому числі і 55 мільйонів на драматичний театр.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: