Оновлений ФАП відкрили в селі на Уманщині

Медицина. Туризм

Днями у селі Краснопілка, що на Уманщині, сталася важлива подія – відкрито відремонтований фельдшерсько-акушерський пункт. Це стало можливим завдяки плідній співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування і представників бізнесу.

Ukrainian English Russian

Привітати жителів села з оновленим лікувальним центром прийшли керівництво району та села, головний лікар, медичні працівники первинної ланки та представники бізнесу.

Як зазначив сільський голова Петро Семенюк, ремонт фельдшерсько-акушерського пункту та упорядкування прилеглої території здійснено за рахунок субвенції сільської ради в сумі 250 тис. грн та за спонсорської підтримки керівника підприємства ТОВ «Аграрій СВПП» Петра Карачуна.

«Мені дуже приємно, що населений пункт так ефективно розвивається: ремонтуються дороги, будується водогін, а сьогодні ми мали можливість відкрити відремонтований фельдшерсько-акушерський пункт. І це є прикладом для інших населених пунктів району. Здоров’я населення – основа добробуту держави, тому медичному обслуговуванню має приділятися першочергова увага», – зазначив очільник району Євгеній Данченко.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: