Оприлюднили концепцію майбутнього Індустріального парку у Золотоноші

Новини

Концепцію Індустріального парку «Золотоноша» оприлюднила Золотоніська міська рада. Документ є основним у процесі ухвалення рішень та формування необхідної документації під час взаємодії між ініціатором створення парку, керуючою компанією та учасниками проекту.

Ukrainian English Russian

Як зазначають автори, міська влада бачить Золотоношу місцем розвиненої економіки. Одним з найбільш результативних підходів у досягненні цієї мети називають створення та розвиток індустріальних парків як своєрідних «офісів для бізнесу», повідомляє zolotonosha.ck.ua.

Оприлюднений документ являє собою Концепцію створення та розвитку індустріального парку у Золотоноші.Також він є основним у процесі ухвалення рішень та формування необхідної документації під час взаємодії між ініціатором створення парку, керуючою компанією та учасниками проекту.

В основу Концепції покладено результати аналітичних досліджень та розрахунки, проведені за оприлюдненими статистичними даними, прогнозні показники та нормативні документи, як-то будівельні норми та правила, нормативи проектування промислових підприємств, технічна документація постачальників ключових ресурсів. Створення та розвиток Індустріального парку «Золотоноша» дозволить вирішити актуальні для міста питання та забезпечити високий рівень сталого розвитку не лише локально, але і в масштабах регіону, зазначають розробники. Детальніше ознайомитися з документом можна за посиланням.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: